המדריך המלא לבחירת אולם אירועים בנתניה

מתכננים אירוע ומחפשים אולם אירועים בנתניה? כאן נסביר בדיוק מה צריך לבדוק!

גישה ומיקום

אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק כשמחפשים אולם אירועים הוא המיקום של האולם והגישה אליו. הכוונה היא לכך, שהאולם צריך להיות במקום מרכזי, שיאפשר גישה נוחה לכל המוזמנים וכמובן – לחתן וכלת השמחה. במיקום הוא גם הקובע את הנוף הנראה מחלונות או מרפסת האולם ואת האווירה שתהיה בתוכו. חלק נוסף שקשור לגישה הוא מקומות חנייה רבים וסמוכים לאולם והנגישות לנכים ואפילו להורים טריים עם עגלות תינוק.

תכולת האולם

כל אולם אירועים בנתניה ובכלל יכול להכיל כמות מסוימת של אנשים ומומלץ מאוד להתאים את האולם הנבחר לכמות המוזמנים לאירוע שלכם. לדוגמה, אולם שיכול להכיל עד 250 איש כמו סי לופט, יכול אמנם להתאים גם לכמות קטנה יותר של אנשים, אבל לא ניתן לחרוג מכמות זו. לכן, אם אתם מעוניינים באירוע בוטיק, כדאי למצוא אולם שמתאים לאירועים קטנים ואינטימיים וכך גם כולם ירגישו שיש להם מרחב אישי מצד אחד ושהאירוע הוא משפחתי וחברתי ותהיה תחושה של "ביחד".

היתרים

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת אולם אירועים בנתניה הוא לפי רישיון עסק בתוקף. רישיון העסק הוא האישור לכך, שהמקום עבר את כל הבדיקות הבטיחותיות לשמירה על בטיחות החוגגים ובנוסף כך תוכלו לדעת בוודאות, שהעירייה לא עלולה לסגור את העסק באופן פתאומי לפני האירוע שלכם. אם כן, כשאתם נפגשים עם צוות האולם, בקשו לראות את רישיון העסק ובדקו את התוקף שלו.

תפריט

כל אולם אירועים מציע תפריט לחוגגים אצלו והתפריט של כל אולם הוא שונה מהאחרים בדרך כזו או אחרת. היות שהאוכל הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל אירוע, חשוב לבדוק מה בדיוק מוצע בתפריט של האולם ולא פחות חשוב מזה – מה מהווה חלק סטנדרטי בתפריט ומה דורש תשלום נוסף. מומלץ לקחת בחשבון, שגם אם מנות רבות יחסית מגיעות רק בתוספת תשלום, זהו אירוע חד פעמי והאוכל הוא דרך נפלאה להודות לכל מי שבא לשמוח בשמחתכם!

הכשר

בין אם אתם שומרי כשרות ובין אם לא, חשוב לבדוק את הכשרות של המזון המוצע על ידי האולם. זאת, משום שגם אם אינכם מקפידים על הכשרות, ודאי יש מי מהאורחים שלכם שנושא הכשרות חשוב לו מאוד והרי הייתם רוצים שכולם ייהנו וישבעו באירוע שלכם! כמו כן, במידה ישנה חשיבות גם לסוג הכשרות, לדוגמה אם חשוב לכם כשרות מהדרין, כדאי לבדוק זאת מראש עם צוות האולם ובעיקר כאשר מדובר על תפריט בשרי.

צרו קשר

איננו נמצאים כרגע מול המסך, אך אתם יותר ממוזמנים לכתוב לנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Sending

© 2020 SEALOFT סי לופט - אולם אירועים בנתניה עד 250 אורחים בניית אתר עסקי נעשתה ע"י Bways

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
or

Log in with your credentials

Forgot your details?