אולם סי לופט - סילופט אירוע על הים בנתניה

אולם סי לופט במרחק ריח מהים… במקום שבו מפליגים בדמיון, בתחושות, בזיכרונות, בתפילות… במקום שבו מתמזגים האווירה והאווירה למשהו שקשה להגדיר ולתאר במלים אבל משהו שחשים אותו, מרהיב עין, שובה לב. משהו שכבר ממבט ראשון מסיר כל ספק ומבסס את הידיעה כי זה המקום שחיפשנו. כי כזה בדיוק נראה אולם האירועים האולטימטיבי, שאותו דימינו ושיווינו לנגד עיני רוחנו, כשחלמנו…

סי לופט אירועים על הים, הממוקם במתחם מלון כרמל, הוא המקום הטבעי, המתבקש והמועדף לקיום אירוע. חלל גדול, שניתן להכיל בו עד 250 איש, מעוצב לפי טעם ודרישה, עם נגיעות אישיות הייחודיות לכל לקוח על פי סוג האירוע, האופי והאווירה שרוצים לשוות לו

מדוע כדאי לקיים אירוע בסי לופט?

  1. כי לרשותכם מטבח גורמה ושפים שהם אשפים בהכנת כל תפריט מבוקש.
  2. כי לרשותכם צוות מקצוענים בתחום התאורה וההגברה.
  3. כי לרשותכם צוות מלצרים בעלי תודעת שירות מפותחת ויחס אישי חם ולבבי.
  4. כי אין מקום יפה ממנו.
  5. כי אצלנו גם הפרט הקטן והשולי ביותר הוא גדול וחשוב.
  6. כי אצלנו אין סתירה בין יוקרה והידור לבין פשטות ופסטורליה אלא שילוב טבעי בניהם.

סי לופט לאירוע שמגשימים בו חלומות

הבעלים של האולם בפרט ושל מרכז אירועים כרמל בפרט, מקס חימי, הוא גם בעליהן של שתי רשתות מסעדנות מובילות (אל גאוצ'ו ובני הדיג). הידע העצום והניסיון הרב שרכש במשך 35 שנים בשני התחומים ובעיקר בשילובם כמכפיל כוח בכל המובנים בקיום אירועים, ידע שהשפעותיו ניכרות ובאות לידי ביטוי אצל כל אחד מאנשי הצוות שלנו- איש במקומו ובתפקידו – מאפשר לנו להציע ללקוחותינו את התנאים המיטביים לקיום אירוע במקום שאין אטרקטיבי ממנו לקיומו.

אולם הטבוע בחותם הים

הים הוא לא רק לוקיישן. הוא לא רק נוף מרהיב. הוא לא רק מרכיב באווירה. הים טובע כל אירוע המתקיים באולם סי לופט בחותמו. בתוך האולם חשים המשתתפים באירוע כי הם שוהים באנייה המאפשרת להקסם מהים בעת שיט עליו.

האירוע שלכם מוגדר כאירוע מוצלח טרם תחילתו ולו רק בשל מיקומו. לכן, כשאתם בוחרים לקיים חתונה, בר/בת מצווה, טקס השקה, מסיבת גיוס/שחרור, כנס חברה – תהיה הסיבה לקיומו של הכנס אשר תהיה – אתם בוחרים בכל מה שעומד בבסיס ההצלחה ומוציא אותה לפועל.

צרו קשר

איננו נמצאים כרגע מול המסך, אך אתם יותר ממוזמנים לכתוב לנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Sending

© 2020 SEALOFT סי לופט - אולם אירועים בנתניה עד 250 אורחים בניית אתר עסקי נעשתה ע"י Bways

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
or

Log in with your credentials

Forgot your details?